Кабмін пообіцяв доплати за хворих коронавірусом: кому та скільки.

Кабінет міністрів, який раніше опублікував план виходу країни з карантину, вирішив підтримати медиків і визначив схему оплати лікування хворих коронавірусом коштом держави.

Як заявила заступник міністра МОЗ Олена Теряєва на своїй сторінці в Facebook, уряд затвердив доплати до 300% для лікарів, залучених до лікування хворих коронавірусною інфекцією.

Відзначається, що поки документ, де прописані всі умови та тарифи, не опублікували на сайті Кабінету міністрів України, однак він з’явиться найближчим часом.

“Центри надання екстреної медичної допомоги та їхні працівники зможуть отримувати доплати за роботу із пацієнтом із COVID-19”, – повідомила Олена Теряєва.

За її інформацією, мобільні бригади медиків мають виїжджати до пацієнтів, у яких є підозри на COVID-19. По приїзду лікарі робитимуть відбір зразків для тестування методом ПЛР за місцем знаходження пацієнтів.

За кожен підтверджений випадок коронавірусу відбуватиметься оплата. Тариф за подібну послугу, за кожну бригаду становить близько 51 тисячі гривень на місяць. У цю суму будуть застосовуватися коригуючі коефіцієнти залежно від кількості виїздів кожної мобільної бригади.

Таким чином влада збирається підтримати українських медиків. Так само, як запевняє заступник міністра, лікарні, в яких знаходяться пацієнти з COVID-19, отримуватимуть доплату.

“До цього пакету оплати входить 300% надбавки до зарплати медиків, необхідні ліки та медичні вироби”, – уточнила Олена Теряєва.

peredplata