На Буковині  є перші заміни у ТВК:  три з чотирьох від ОПЗЖ

У Дністровській районній та у Заставнівській міській територіальних комісіях відбулися перші заміни у складі. Про це свідчить опублікована на сайті ЦВК постанова№179.

Дністровська районна ТВК матиме таку заміну: Людмила Вітранчик працюватиме замість Лідії Сагадін, у зв’язку з внесенням подання партії «Наш край».

Заставнівська міська громада матиме декілька замін.Зокрема, Ганна Вольф замінить Аллу Божиєвську, Роксолану Бабюк– Михайло Калинчук, РаїсуГубенко – Катерина Чередюк. Усі заміни відбулися у зв’язку з внесенням подання партії Опозиційна платформа «За життя».

Отже, станом на 16 серпня, всього замінили чотирьох людей у двох ТВК. В інших виборчих комісіях Чернівецької області замін поки не відбулося.

«Перші заміни у складі ТВК уже відбулися, щоправда, порівнюючи з іншими областями, на Буковині поки їх небагато. У більшості комісій жодних ротацій у складі не відбулося. Наші спостерігачі будуть дізнаватися причини цих замін, а також слідкувати за цим процесом надалі», – прокоментував ситуацію із замінами координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернівецькій області Богдан Старик.

Зазначимо, що відповідно до пункту 2 частини 4 статті 208 Виборчого кодексу України однією з причин дострокового припинення повноважень члена відповідної територіальної, дільничної виборчої комісії є внесення подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

 

 

 

БогданСтарик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у  Чернівецькій області.

 

peredplata