Рівень злочинності у Чернівецькій області значно нижчий, ніж в інших областях

Завдяки роботі поліцейських рівень злочинності у Чернівецькій області на 10 тис. населення становить 66.9 кримінальних правопорушень та є значно нижчим, ніж в інших областях.
 
Про це, зокрема, йшлося під час засідання координаційної наради на тему: «Про стан протидії злочинності правоохоронними органами Чернівецької області у 2022 році в умовах воєнного стану».
 
В ньому взяв участь начальник ЧОВА Руслан Запаранюк.
 
«В області триває активна робота щодо покращення ефективної взаємодії між усіма підрозділами правоохоронних органів. Буковина має стати регіоном без криміналітету, корупції та правопорушень, а також плідної праці та відмінного результату в захисті українців та держави», – сказав Руслан Запаранюк.
 
Вони обговорили особливості роботи правоохоронних органів в умовах воєнного стану, методи розв’язання проблемних питань та перспективи роботи на поточний рік.
 
Правоохоронці доповіли, що у 2022 році в Чернівецькій області обліковано 5955 кримінальних правопорушень, що на 5,3% менше, аніж торік. За аналогічними даними цей показник в державі загалом становить на 12% більше.
 
Також забезпечили оптимізацію роботи на пріоритетних напрямках, зокрема, посилили роботу з виявлення кримінальних правопорушень, що стосується обігу наркотичних засобів, психотропних речовин на 71% (435 у 2021 та 747 у 2022). Спільними зусиллями правоохоронних органів припинили діяльність 12 організованих злочинних груп.
 
Крім того, прикордонники краю розповіли, що Чернівецька область третя за виявленням фактів незаконного перетину державного кордону. Більше лише в Одесі та Закарпатті.
 
Наразі ж основні завдання правоохоронних органів – це виявлення держзрадників та колабораційної діяльності, протидія корупції та бюджетним правопорушенням, фактам організації незаконних схем на митниці, ухилення від сплати податків, митних платежів тощо.
 
Джерело: Чернівецька ОВА

peredplata