У Чернівцях ревнивий чоловік підпалив автівку колишній коханій

У Чернівцях суд призначив покарання у вигляді одного року умовного ув’язнення чоловікові, який на грунті ревнощів підпалив автомобіль колишній співмешканці.

Як зазначається у судовому вироку, який оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень, інцидент стався 8 листопада 2018 року.

Зловмисник посеред ночі приїхав до будинку своєї екс-співмешканки та вилив на її автомобіль технічний спирт і підпалив його. Внаслідок цього виникла пожежа, якою потерпілій спричинено матеріальну шкоду на суму майже 64 тисячі гривень.

Обвинувачений у судовому засіданні свою вину визнав повністю. Він сказав, що протягом чотирьох років до 2017 року проживав з цією жінкою в цивільному шлюбі. За його словами, цей злочин був вчинений на грунті ревнощів.

Чоловік пояснив, що під’їхав до будинку колишньої співмешканки. Підійшовши до автомобіля, який належить потерпілій, облив машину технічним спиртом, після чого підніс запальничку.

Він одразу сів у власну автівку та поїхав на стоянку на вулиці Кармелюка. Після цього він вжив алкогольний напій та ліг спати у машині.

Згодом його викликали у поліцію. Зловмисник пояснив, що вчинив такі дії, бо потерпіла не брала від нього трубку, а поблизу її будинку він почув якісь голоси.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України і призначив йому покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі.

Водночас суд звільнив його від відбування покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього судом обов’язки.

peredplata