На Буковині поліція локалізовувала конфлікт між релігійними громадами

Вранці 14-го квітня на богослужіння до храму у селі Задубрівка одночасно прийшли дві церковні громади. Під час зібрання представники однієї з громад заблокували вхід на територію церкви.

Для врегулювання конфлікту та охорони публічного порядку на місце події одразу виїхало керівництво Заставнівського відділення поліції та 20 працівників особового складу.

Поліцейські відмежували представників різних релігійних громад і локалізували інцидент. Додатково вірянам повідомлено про неприпустимість правопорушень на релігійному ґрунті і роз’яснено відповідальність за порушення чинного законодавства.

Під час інциденту до поліції надійшло декілька звернень, пов’язаних зі зборами прихожан. Наразі працівники Заставнівського відділення поліції перевіряють отриману інформацію. Про це інформує Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

А 13-го квітня під час богослужіння у місцевому храмі виникло непорозуміння між прихильниками двох церковних громад щодо подальшого користування культовою спорудою. Для врегулювання інциденту на місці події працюють співробітники Заставнівського відділення поліції.

Для уникнення конфліктних ситуацій на релігійному ґрунті, поліцейські постійно здійснюють комплексні профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення публічного порядку та безпеки учасників зібрань.

Отримавши повідомлення про інцидент на території храму у селі Добринівці, на місце події негайно виїхало керівництво місцевого відділення поліції, слідчо-оперативна група та додаткові сили для охорони правопорядку.

Поліцейські забезпечують цілісність церковного майна, проводять роз’яснювальну роботу з прихожанами та наголошують на неприпустимості порушень чинного законодавства. Наразі ситуація повністю контрольована. Правоохоронці локалізували інцидент і продовжують здійснювати превентивні заходи.

Новини Партнерів