Розшукано жінку, яка у Чернівцях викинула на пустир валізу з мертвим сином

Як уже повідомлялося, увечері 27-го червня перехожі виявили на околиці Чернівців валізу з мертвим хлопчиком. Під час досудового розслідування поліцейські встановили особу матері, яка доставила валізу з тілом дитини на пустир. Однак, більше місяця її місцезнаходження було невідоме.

Увечері 2-го серпня на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що на території Хмельницької області у міжміському автобусі пасажири бачили жінку, яку шукає поліція. Зі слів заявниці, це була мати, яка залишила мертвого сина у валізі на пустирі – повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Опитавши свідків та очевидців, поліцейські встановили місцезнаходження розшукуваної. Наразі вона перебуває у Хмельницькому. Слідчі ГУНП в Чернівецькій області здійснюють там необхідні слідчі дії та опитують її.

Жінка пояснила поліцейським, що увечері 25-го червня у сина раптом підвищилася температура. Вона дала дитині на свій розсуд ліки та лягла спати. Зі слів матері, коли вона прокинулася через декілька годин, у сина були судоми. Поки вона шукала необхідні медикаменти, дитина померла. Жінка також розповіла правоохоронцям, що злякалася звинувачень у неналежному догляді за дитиною, а тому валізу з мертвим сином вивезла подалі на пустир і далі переховувалася у знайомих.

Працівники поліції перевіряють отриману інформацію, щоб дати належну правову оцінку її діям.