Поліція Чернівецької області закликає дотримуватися заходів безпеки під час вихідних

Звертаємо увагу жителів і гостей Буковини на загрозу ворожих провокацій та ракетних обстрілів протягом 7-9 травня. Закликаємо громадян уникати великих скупчень людей у День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дотримуватися комендантської години і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
 
Співробітники структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області продовжують посилено нести службу заради безпеки кожного жителя Буковини. Зусилля поліцейських спрямовані на попередження і припинення можливих правопорушень, провокацій та інших ризиків.
 
Працівники поліції цілодобово моніторять ситуацію в Чернівецькій області. Ми готові негайно реагувати на будь-які загрози спокою та безпеці буковинців і гостей краю.
 
Закликаємо громадян дотримуватися правового режиму воєнного стану, Правил дорожнього руху, загальноприйнятих норм поведінки та не піддаватися можливим провокаціям.
 
Нагадуємо: комендантська година на території Чернівецької області триває з 23:00 до 05:00.
 
Якщо вам потрібна допомога поліції або ви стали свідком правопорушення – звертайтеся на спецлінію «102», телефон чергової частини ГУНП – (0372) 55-26-02 та додаткову «гарячу» лінію поліції Чернівецької області – (067) 312-85-24.
 
Джерело: Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області