На нас чекає дуже тяжкий місяць, – Арестович

Україна протистоятиме російській агресії, ні про які поступки окупантам не може бути й мови, незважаючи на тяжке становище на фронті. Про це заявив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович в ефірі програми Фейгін. Live на Youtube у середу, 25 травня.

Арестович заявив, що ситуація залишається важкою та напруженою, у найближчі місяць-півтора можливе залишення позицій українськими військами, втрати та оточення на фронті, і до цього потрібно бути готовими.

“На нас чекає важкий місяць: депресія, яка доходить місцями до паніки та взаємні важкі звинувачення в суспільстві. Ми не встигаємо, оскільки західна допомога не зможе прийти до цього часу, тому в найближчий місяць на нас чекають суттєві неприємності. Нам буде дуже важко на фронті”, – сказав радник голови ВП.

Арестович пояснив, що така ситуація складається через союзників, які не можуть досі поставити важке озброєння, зокрема Німеччина. Радник голови ОП заявив, що Україна протистоятиме агресору, щоб повністю звільнити свою територію. Він нагадав, що навіть без західної допомоги ЗСУ звільнили 4,5 області: “І звільнимо ще. Якщо треба — проведемо додаткову мобілізацію, знайдемо способи”, — наголосив Арестович.

Як повідомляли Українські Новини, 25 травня радник голови Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що зараз у резерві Україна має 700 тисяч військових, але за необхідності їх кількість можуть довести до 1 млн.

Також 25 травня голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що російські війська захопили приблизно 95% території Луганської області.

Генштаб ЗСУ заявив, що російські окупанти кинули основні зусилля на захоплення Донецької та Луганської областей.

Джерело: УНН