Незаконне переправлення осіб через держкордон на Буковині – судитимуть лісничого

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно лісничого, який намагався незаконно переправити громадян через держкордон. Крім того, зберігав боєприпаси без відповідних дозвільних документів (ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 332 та ч. 1 ст. 263 КК України).

За даними слідства, 37-річний працівник лісового господарства намагався переправити поза пунктами пропуску до Румунії трьох громадян України призовного віку. Був викритий на території Вижницького району поблизу держкордону. Крім того, при огляді його транспортного засобу, правоохоронці виявили боєприпаси без відповідних дозвільних документів.

Охочі незаконно потрапити за кордон готові були заплатити від 4,5 до 5 тис. доларів США з особи.

Злочинна діяльність була викрита та припинена співробітниками УСР в Чернівецькій області ДСР НП України та слідчими СУ ГУНП у Чернівецькій області, за  оперативного супроводу Управління СБУ в Чернівецькій області.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі п’ятого слідчого відділу (з дислокацією в м. Чернівці) Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому.