Генерал Годжес заявив, що дії путіна нагадують поведінку Гітлера в останні дні Третього Рейху

Генерал у відставці, колишній командувач військами США в Європі Бен Годжес стверджує, що останні рішення президента рф владіміра путіна нагадують поведінку Адольфа Гітлера, коли той в останні дні Третього Рейху намагався залучити побільше вояків.

Про це він сказав в інтерв’ю Bild.

“Нинішня поведінка путіна нагадує мені Гітлера, який в останні дні Третього Рейху муштрував хлопців і старців для Вермахту. Іронія долі: путін робить те, що робили нацисти” – сказав Годжес.

У відповідь на запитання, чи зможе мобілізація сприяти зміні ходу війни в Україні, генерал заявив, що “без потужної артилерійської підтримки ці війська будуть самим лише гарматним м’ясом, яке сидітиме цієї зими в холодних мокрих окопах під час того, як українські сили просуватимуться вперед”.

Щодо ядерної зброї, то генерал Годжес не виключає її застосування.

“Але ядерна зброя найбільш ефективна, коли не застосовується. З огляду на її стримуючий потенціал”, – зазначив він.

“Так, путін холодний, як лід, але не божевільний: він добре знає, що тоді США повинні будуть повністю втягнутися у цю війну. Пентагон вже надав президенту Джо Байдену список варіантів на такий випадок” – сказав Годжес, зазначивши, що є ще російські генерали, які хотіли б мати майбутнє і після путіна.

Джерело: Рубрика