“Пташка” отримала орден з рук Зеленського та присвятила його загиблим воїнам

Звільнена з полону захисниця “Азовсталі” Катерина Поліщук, відома за позивним “Пташка”, отримала престижну нагороду з рук президента України Володимира Зеленського. Парамедикиня присвятила її своїм загиблим побратимам.

“Пташка” подякувала за відзнаку, але наголосила, що найкраща подяка – обійми бійця ЗСУ. Відповідний допис з фото з’явився на сторінці захисниці в Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Катерину Поліщук нагородили орденом “За мужність” III ступеня. 2 грудня його вручив президент України.

“Нагороду я присвячую моїм полеглим побратимам, які навчили мене мужності. Багато емоцій про цю нагороду, але я вдячна і наполегливо працюватиму далі. Найбільшою нагородою є обійми бійця, який цілує твою руку, і в його очах ти бачиш ту саму історію, яку ніколи не дізнаються ЗМІ та ніхто, окрім вас двох. Десятки бійців, які народять діток та виховають гідне продовження нації”, – написала парамедикиня.

 

“Пташка” також присвятила кілька слів президенту, наголосивши, що з початком повномасштабної війни змінила про нього думку. Тих, хто критикує дії гаранта, вона назвала необізнаними щодо його відповідальності.

“Критикувати і поливати брудом можуть лише люди, які близько не уявляють масштаби його відповідальності і не спроможні відповісти навіть за себе та свої дії. Це лідер, а не “лідер”. Бо він попереду, а не за спинами. Це моя позиція, і мені чхати, хто що про неї думає”, – додала Катерина Поліщук.

 

Раніше OBOZREVATEL писав, що в “Пташки” сталося горе, через яке вона на кілька днів зникла з медіапростору. Згодом захисниця поскаржилася, що її підставили з номером телефону.

Катерина Малай

https://news.obozrevatel.com/ukr/show/people/ptashka-otrimala-orden-z-ruk-zelenskogo-ta-prisvyatila-jogo-zagiblim-voinam.htm