Пожежні машини, автомобілі та гуманітарні вантажі: допомога від уряду Швабії Буковині

Пожежні машини, автомобілі для забезпечення соціальних потреб та гуманітарні вантажі. Все це допомога, яку з початку повномасштабного вторгнення рф уряд Швабії передав Буковині.

Про це інформує начальник ОВА Руслан Запаранюк.

Під час засідання Генеральної ради депутатів округу Швабія (ФРН), до якого онлайн долучився начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, пролунали слова вдячності німецькому народові за допомогу та надійне плече підтримки.

 «Ви надаєте вагому допомогу буковинцям та вимушеним переселенцям, які зараз проживають у нашому краї. Вдячні Вам за сприяння у розбудові безбар’єрного простору та підтримку медичної галузі області. Спасибі усім депутатам округу, які долучаються до цих процесів, справжні друзі пізнаються в біді», – сказав Руслан Запаранюк.

Також начальник обласної військової адміністрації розповів про гуманітарну місію краю та проєкти, які тут реалізовують.

«Станом на 15 грудня ми прийняли понад 108 тисяч переселенців, з них 34 тисячі – діти. За підтримки міжнародних організацій відновлюємо 30 об’єктів, в яких зможуть проживати більш як 1500 ВПО. Також працюємо над розвитком прикордонної інфраструктури – відкрили КПП «Красноїльськ», а на початку 2023 року плануємо запустити контрольно-пропускний пункт «Дяківці», – сказав Руслан Запаранюк.

Крім того, він розповів про нагальні потреби регіону.

«Через агресію рф у нас перебої з електрикою. Аби забезпечити навчальні заклади, будинки-інтернати та інші соціальні установи теплом, нам потрібні твердопаливні котли. Будемо вдячні за підтримку у цьому напрямку», – сказав начальник ОВА.

Президент Генеральної ради депутатів округу Швабія Мартін Зайлер наголосив на тому, що німецький народ й надалі допомагатиме українцям.

«Ми захоплюємося тим, як Україна бореться за свою незалежність. Ви гідно долаєте виклики війни. Раді бути корисними», – сказав Мартін Зайлер.

 «Наша держава під сталевою бронею ЗСУ. Ми тримаємося разом, маємо добрих друзів, а значить переможемо!», – додав Руслан Запаранюк.