Під Іловайськом загинули близько тисячі військових, під час прориву – понад 300

Під Іловайськом загинули близько тисячі військових, під час прориву - понад 300Під час прориву з оточення з-під Іловайська в кінці серпня було вбито понад 300 українських військовослужбовців.

Про це йдеться в проміжному звіті тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради з розслідування подій під Іловайськом, текстом якого володіє УНІАН.
Згідно з документом, під час прориву з оточення в \”іловайському котлі\”, за непрямими оцінками втрат, було вбито понад 300 осіб. Зокрема поблизу Іловайська загинув 31, поранені 170, безвісти пропали – 65, потрапили в полон – 98 бійців з підрозділів МВС та Національної гвардії. У той же час відзначається, що невідомо, скільки військових померло внаслідок поранень. Також у звіті ТСК говориться, що Міністерство оборони і Генеральний штаб збройних сил не дали відповіді на запит комісії про втрати при прориві з \”іловайського котла\” і за іншими епізодами протистояння в зоні АТО. Як повідомляв УНІАН, сьогодні голова ТСК Андрій Сенченко заявив, що у всіх епізодах іловайської трагедії загинуло близько тисячі українських військовослужбовців.
Джерело: УНІАН:

Новини Партнерів