Бірюков розказав, які території України бойовики хочуть захопити

Бірюков розказав, які території України бойовики хочуть захопити Радник президента заспокоює, що поки на Київ та Львів російські найманці не йтимуть.

У планах бойовиків – захопити решту поки неокупованих ними районів Донецької та Луганської областей. А потім – зробити із Донбасу зону \”замороженого\” конфлікту з вимогою, аби регіон фінансувався із Києва.

Про це в прямому ефірі програми ТСН.Тиждень розповів один із найвідоміших українських волонтерів, радник президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков.

\”Вони планували наступ на 16-17 січня. Це не повномасштабний наступ, як багато хто його бачить і уявляє собі – скажімо, танкові колони до Києва, бомбардування Львова. Їх бажання – закріпити \”ДНР\” і \”ЛНР\” у кордонах Донецької і Луганської областей. А потім – поставити нас перед фактом, що ми повинні визнати ці території, як територія замороженого конфлікту, почати їх відновлювати за рахунок нашого бюджету, годувати їх за рахунок нашого бюджету. Але ж ми на це не йдемо\”, – підкреслив Бірюков.

У терористів немає переваги в живій силі, аби почати повномасштабний наступ на решту частини України, наголосив радник президента. Лише протягом січня на Донбасі знищили до тисячі бойовиків та російських найманців.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/biryukov-rozkazav-yaki-teritoriyi-ukrayini-boyoviki-hochut-zahopiti-405041.html

Новини Партнерів