Бойовик \”ДНР\” здався українським правоохоронцям

Бойовик "ДНР" здався українським правоохоронцямЗа його словами, він розчарувався у діяльності \”ДНР\”.
Службі безпеки України добровільно здався мешканець Харкова 1972 р.н. – бойовик \”ДНР\” на прізвисько \”Німець\”. Він розповів, що входив до злочинної групи, яка підпорядковувалась безпосередньо терористу Гіркіну. Улітку минулого року брав участь у незаконному захопленні адміністративних будівель у місті Слов\’янськ, патрулював містом зі зброєю в руках. З жовтня 2014 року бойовик був одним з представників від \”ДНР\” у Спільному центрі по контролю за припиненням вогню. За його словами, розчарувавшись у діяльності \”ДНР\”, втік та довгий час переховувався від спільників на Харківщині.

За свідченнями колишнього бойовика, згаданий спільний центр використовується російською стороною для збору розвідданих про дислокацію сил АТО та поширення неправдивої інформації про хід антитерористичної операції. Зокрема, він розповів, що для зриву перемир\’я терористи зумисне обстрілювали підконтрольні їм населені пункти, аби звинуватити у цьому українських військових.

Також \”Німець\” повідомив про факти незаконного перебування на українській території російських військ та російських інструкторів, які проводять вишкіл терористів \”ДНР\”. Нагадаємо, що раніше ФСБ планувала руками бойовика вбити свого офіцера, який перейшов на бік сил АТО.


Більше читайте тут: http://tsn.ua/ato/boyovik-dnr-zdavsya-ukrayinskim-pravoohoroncyam-408994.html

Новини Партнерів