На Буковині засуджено заступницю начальника штабу танкового батальйону незаконного збройного формування «ДНР»

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури за процедурою заочного засудження проголошено вирок учасниці терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).    

Шевченківський районний суд м. Чернівці засудив вказану громадянку до 9 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

За даними слідства, з 2016 року по теперішній час 39-річна жителька Донецької області – заступниця начальника штабу танкового батальйону «ДНР»  сприяє діяльності терористичної організації «ДНР». Жінка брала  активну участь в бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил та правоохоронних органів України поблизу Донецького аеропорту,              населених пунктів  Ясинівка, Пантелеймонівка, Красний Партизан, Піски та м. Авдіївка Донецької області, в результаті яких загинули та були поранені військовослужбовці Збройних Сил України.

      Спеціальне досудове розслідування  у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

    Початок строку відбування покарання правопорушниці обчислюватиметься з дня її затримання та приведення вироку до виконання.