На Буковині прощаються з померлим військовим, який три роки лікувався у Німеччині

У селі Долиняни Чернівецької області прощаються з померлим учасником АТО Ігорем Мацкуляком. На похорон приїхало понад сто людей.

Про це повідомляє Суспільне.

Ігор Мацкуляк помер у лікарні в Німеччині, де три роки лікувався після того, як отримав поранення на Сході України. Його побратим Ярослав Верхоляк розповідає, що разом з Ігорем отримали поранення під час оборони Луганського аеропорту.

“В Ігоря було поранення в живіт, також він мав травми голови. Я повідомив усіх наших побратимів, на похорони з’їхались з усієї країни”, – говорить Верхоляк.

Приїхали понад сотню людей з усієї країни. На Буковині поховали учасника АТО Ігоря МацкулякаПохорони відбулись у селі Долиняни. На похорон з’їхались люди з усієї області та країни.

Ігор Мацкуляк потрапив в АТО за першою хвилею мобілізації у 2014 році. Впродовж семи років ветерану проводили операції в Україні та закордоном. Йому допомогала українська діаспора в Німеччині, останні роки Мацкуляк лікувався там. Гроші на перевезення тіла зібрали за два дні. Про це раніше Суспільному розповів учасник АТО, керівник організації “Добротворець” Вальтер Шеффер.

У селі на Буковині прощаються з померлим учасником АТО Ігорем МацкулякомНа світлині дружина та діти Ігоря Мацкуляка. Джерело фото: Суспільне Буковина

Учаснику АТО було 34 роки, у нього залишилися хворий батько, дружина та двоє синів.

Джерело: Суспільне Буковина