Готові до битви! Зеленський на весь світ: Україна не віддасть Путіну ні клаптику землі. Скоро переможемо

Володимир Зеленський розповів, що Україна не віддасть Росії території на сході і готова до битви на Донбасі.

 

За словами президента, майбутній бій може вплинути на хід всієї війни. Україна не збирається відмовлятися від територій на сході держави, щоб закінчити війну, і готова до майбутнього бою на Донбасі. Ця битва може вплинути на подальше ведення бойових дій.

Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський у свіжому інтерв’ю порталу CNN.

За словами голови держави, якщо Росія захопить Донбас, то немає гарантій, що вона не спробує вдруге наступати на Київ. Ось чому Україні важливо стримати РФ і “стояти на своєму”, адже майбутня битва може вплинути на хід всієї війни.

 
“Тому що я не довіряю російським військовим і російському керівництву. Тому ми розуміємо, що те, що ми їх вибили, і вони пішли, і вони тікали від Києва — з півночі, з Чернігова і з цього напрямку — це не означає, що, якщо їм вдасться захопити Донбас, вони не прийдуть далі до Києва”, — повідомив Зеленський.

У свіжому інтерв’ю президент України знову підкреслив можливість застосування ядерної зброї Путіним. Він також висловився про геноцид мирного населення. За словами Зеленського, саме цим терміном потрібно називати масові вбивства українців.

Президент США Джо Байден вже використав слово “геноцид” для опису дій РФ в Україні. Зеленський також поговорив з цього приводу з Еммануелем Макроном і запросив його приїхати в нашу країну.

До слова, Еммануель Макрон хоче знизити залежність Франції від традиційних енергоносіїв. Він обіцяє зайнятися цим, якщо громадяни вдруге оберуть його президентом.