ОПЗЖ у Верховній Раді: вибачитися перед українцями і піти з парламенту, “поки не винесли”

 

Фракція “Опозиційна платформа – За життя” – у Верховній Раді офіційно перестала існувати.

Про це повідомляє кореспондент УП.

Про розпуск фракції ОПЗЖ оголосили в парламенті.

Що було раніше:

Із ОПЗЖ почали виходити народні депутати. 25 нардепів створили на основі ОПЗЖ свою депутатську групу і назвалися “Платформа за життя та мир”.

Головою групи став Юрій Бойко.

До складу “Платформи за життя та мир” ввійшли нардепи Олег Волошин, Юрій Загородній, Володимир Кальцев, Олександр Колтунович, Сергій Льовочкін, Михайло Макаренко, Суто Мамоян, Михайло Папієв (колишній голова Чернівецької ОДА – ред.), Олександр Пузанов, Григорій Суркіс, Нестор Шуфрич, Віталій Борт, Сергій Дунаєв, Юлій Іоффе, Олександр Качний, Сергій Ларін, Юлія Льовочкіна, Григорій Мамка, Василь Німченко, Олександр Пономарьов, Микола Скорик, Віктор Чорний, Наталія Королевська, Юрій Солод.Перший віце-спікер Верховної Ради Олександр Корнієнко висловив думку, що на найближчих виборах українці покажуть своє ставлення до новоствореної депутатської групи. За його словами “які літери не бери, одне слово виходить”.

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов закликав членів колишньої ОПЗЖ, не перейменовуватися і підлаштовуватися, а вибачитися перед українцями і піти з парламенту, “поки не винесли”.