Е-квиток у Чернівцях: у міських тролейбусах будуть доступні чотири способи оплати

Чернівецьке тролейбусне управління на 90% готове впровадити е-квиток у місті.

Про це повідомляє Чернівецьке тролейбусне управління.

Мета цієї інновації – спростити та зробити більш прозорою оплату за проїзд комунальному транспорті.

Пільгові категорії населення будуть їздити, як і раніше, безоплатно, до них також доєднаються учні з 1 жовтня.  ЧТУ забезпечить всіх пільговиків транспортною  карткою “Пільгова”. Про порядок отримання та оформлення картки будемо повідомляти додатково. Важливо: пільговики мають підносити свою картку до валідатора, відтак тільки тоді поїздка в електротранспорті буде безкоштовною. 

У міському електротранспорті будуть доступні чотири способи оплати. 

Перший – це QR-код додатків Приват24 та EasyPay. Для цього відкрийте додаток та відскануйте код, оберіть тип квитка та оплатіть. 

Також ви можете придбати квиток  за готівку в терміналах EasyPay, City24, iBox. Виберіть в меню категорію “Квитки”, вкажіть тип квитка та роздрукуйте його.

Наступний спосіб – це банківська картка. Просто піднесіть її до валідатора, який знаходиться в салоні електротранспорту. 

Також містяни зможуть платити за проїзд транспортною карткою, яка буде доступна вже зовсім скоро. Придбати та поповнити її можна буде у визначених точках продажу. Пасажиру буде достатньо просто піднести картку до валідатора, щоб зареєструвати поїздку. 

Якщо жоден із вищезазначених способів вам не підходить, тоді придбайте квиток у водія, але тільки під час зупинки. До того ж, ця форма оплати буде доступною лише до 1 грудня

Зараз підприємство закуповує валідатори для того, щоб кожен тролейбус був ними забезпечений в достатній кількості. Зверніть увагу, що валідатори відтепер не будуть друкувати квитки. Безготівкові оплати більше їх не потребують, оскільки вся інформація зберігається в електронному вигляді.  

Нагадуємо також, що в комунальному транспорті працюють контролери, з них частина – це кондуктори, що перекваліфікувалися. Контролери будуть оснащені спеціальними приладами, які зможуть зчитати і перевірити оплату пасажирів. 

Е-квиток – це передусім зручність. Квиток, в якому не треба буде передавати гроші за проїзд, а потім довго чекати на решту.