У Львові судять чоловіка, який вкрав валюту з сейфу судді

 

У приміщенні Західного апеляційного господарського суду з сейфу одного з суддів зникло 100 тисяч доларів і 50 тисяч євро.

Личаківський районний суд міста Львова призначив судовий розгляд справи по суті, за обвинуваченням 28-річного Богдана Бриня у крадіжці грошей із сейфу судді Західного апеляційного господарського суду.

Про це повідомляє «Судовий репортер», інформує Dailylviv.com.

30 вересня завершилось підготовче судове засідання і на листопад призначено розгляд справи по суті.

 

Нагадаємо, у січні 2022 року із приміщення Західного апеляційного господарського суду з сейфу одного із суддів зникло 100 тисяч доларів і 50 тисяч євро. Станом на січень це становило близько 4,5 мільйонів гривень.

Як з’ясувалось пізніше, гроші належали колишній судді Марії Хабіб та її доньці, яка начебто тимчасово довірила зберігання майна колишньому колезі. У справі вони проходять як потерпілі.

У крадіжці запідозрили 28-річного уродженця Червонограда Богдана Бриня, який раніше вже був помічений у справах крадіжки.

За версією слідства, Бринь проник у кабінет судді крізь вікно на другому поверсі та, підібравши ключ, зумів відкрити сейф і забрати гроші. Чоловіку інкримінують крадіжку із проникненням (ч.5 ст. 185 КК Україн), за яку передбачено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

Від 24 січня обвинувачений перебуває в СІЗО, але може вийти з-під варти, якщо заплатить 4,96 млн гривень застави. 30 вересня відповідний запобіжний захід продовжили.

«Було спричинено потерпілим шкоду примірно вказаній сумі застави. Відповідно, частину грошей так і не знайшли», — розповів прокурор.

У «Ford Fusion», яким користувався Бринь, вилучили конверти з грошима — 9 тисяч доларів і 10 тисяч євро. 

peredplata