На Буковині судитимуть чоловіка за несплату аліментів у сумі понад 30 тисяч гривень

Дізнавачі поліції завершили досудове розслідування та зібрали достатню кількість доказів ухиляння буковинця від виконання рішення суду. Відповідно до чинного законодавства, порушнику загрожує виконання громадських робіт, або обмеження волі на строк до двох років.

Джерело: відділ комунікації поліції Чернівецької області.

До поліції звернулася 34-річна жителька Чернівецького району і повідомила, що колишній чоловік упродовж тривалого періоду не виплачує аліменти на утримання їхнього малолітнього сина.

Під час досудового розслідування поліцейські відділення № 3 (м. Заставна) Чернівецького райуправління поліції з’ясували, що відповідно до рішення суду, 47-річний буковинець, мав би виплачувати заявниці аліменти на утримання їхнього спільного 7-річного сина до досягнення ним повноліття.

Чоловік знав про встановлене судом зобов’язання, однак ігнорував його. Загалом з жовтня 2021 по жовтень 2022 року порушник заборгував жінці понад 30 500 гривень.

Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Заставнівського відділу Чернівецької окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України. Правоохоронці склали відносно чоловіка обвинувальний акт і направили його до суду для розгляду.

 

peredplata