За неодноразове вчинення домашнього насильства відносно дружини судитимуть буковинця

Слідчі поліції зібрали достатню кількість доказів протиправної поведінки чоловіка та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду. За вчинене порушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.

В ході досудового розслідування співробітники відділення № 3 (м. Заставна) Чернівецького райуправління поліції встановили, що 35-річний житель Горішньошеровецької громади в червні цього року вироком Заставніського районного суду був визнаний винним у вчиненні домашнього насильства відносно своєї дружини. Незважаючи на рішення суду чоловік не став на шлях виправлення та продовжив кривдити жінку.

Поліцейські з’ясували, що порушник упродовж тривалого часу, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, за місцем проживання вчиняв словесні суперечки зі своєю дружиною. Кривдник ображав жінку нецензурною лайкою, шарпав за одяг та погрожував їй фізичною розправою. Працівники поліції реагували на кожне повідомлення від потерпілої, складали протоколи про адміністративне правопорушення на буковинця та проводили з ним профілактично-роз’яснювальну роботу про неприпустимість таких дій. Також районний суд неодноразово визнавав чоловіка винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених статтею 173-2 КУпАП та призначав покарання у вигляді громадських робіт і адміністративного арешту.

Однак ці обмеження не змінили протиправної поведінки порушника, він і наділі продовжив вчиняти домашнє насильство відносно дружини, яке відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, призвело до психічного розладу адаптації з порушенням інших емоцій.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Заставнівського відділу Чернівецької окружної прокуратури скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду. Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області