На росії суд оштрафував чоловіка, якому наснився Зеленський

На росії мешканця Чити оштрафували, бо він розповів у соцмережах про те, що йому наснився Зеленський. У судді вирішили покарати його за “дискредитацію” армії рф.

Про це повідомляє “Сибирь.Реалии”.

Росіянину наснився Зеленський

Центральний район суд Чити визнав місцевого мешканця Івана Лосєва винним та призначив штраф на суму 30 тисяч рублів. Відомо, що судове засідання відбулося ще 8 грудня, проте на нього не прийшов сам Іван Лосєв, бо його не поінформували про дату слухання. 

Іван Лосєв

А от судили чоловіка за те, що він оприлюднив stories Instagram, де розповів про сон з Президентом України Володимиром Зеленським. 

“Сьогодні наснилося, що мене мобілізували, привезли у якийсь підготовчий табір. і в цей момент туди вривається ЗСУ на чолі з Зеленським. Всіх скрутили, збираються розстріляти, і в цей момент Зеленський йде повз мене і каже: “О, я твої сторіс в інсті бачив, Слава Україні!”. А я йому відповідаю: “Героям Слава!”. Ну і Зеленський мене радісно поплескав по плечах і каже: “Так, його відпустіть, всіх інших розстріляти”. І от ми з ним стоїмо, дивимось на це все, а я йому кажу: “А можна з вами селфі для інсти зробити?”. А Зеленський каже: “Можна”, — розповів так про сон Іван Лосєв у соцмережі. 

За даними журналістів “Сибирь.Реалии”, 23 вересня сторінка Івана Лосєва зацікавила працівників ФСБ. Вже у жовтні матеріали розслідування передали до крайового Центру з протидії екстримізму, а 7 грудня вони потрапили до суду. 

Сам Іван Лосєв каже, що працівники ФСб знайшли в його сторіс не менше шести причин для порушення кримінальної справи. 

Нагадаємо, володимир путін посилює репресивний апарат російської федерації. Поправки до “Закону про іноземних агентів” дадуть кремлю можливість ще сильніше тероризувати опозиційну частину суспільства.

Джерело: https://novyny.live

peredplata