У Чернівцях збирають голоси, щоб місто розірвало всі договори з упц мп

 На платформі місцевих петицій розпочали збір підписів щодо розірвання зв’язків Чернівців з упц мп.

У петиції, яку зареєстрували 10 квітня, вимагають від міської влади Чернівців прийняти рішення щодо розірвання всіх договорів, укладених між Чернівецькою міською радою,

Чернівецькою ОТГ, міськими структурними підрозділами, підпорядкованими комунальними організаціями, установами і підприємствами та українською православною церквою (упц мп).

Автор петиції – Іван Сорочан. Збір підписів триватиме 30 днів, починаючи з 10 квітня. Необхідна кількість голосів для того, щоб петицію розглянули у міській раді – 250. 

«Ці рішення повинні включати розірвання усіх видів договорів, де сторонами є органи місцевого самоврядування, комунальні організації міста Чернівців та упц мп і всі її структурні підрозділи, зокрема:

– договори комунального обслуговування;

– договори оренди комунального майна;

– договори оренди комунальних земельних ділянок;

– договори про право користування комунальними земельними ділянками та комунальним майном;

– договори з обслуговування мереж тепло-, водо-, газопостачання та водовідведення;

– договори на вивіз сміття; –

інші договори та рішення, якими упц мп надано права на користування комунальним майном, землею, послугами тощо», – йдеться в дописі.

Також підписанти просять зробити перевірку і вжити законних заходів щодо «численних випадків незаконного будівництва на орендованих земельних ділянках впритул до будівель що мають статут Пам’ятників історії та знаходяться в зоні ЮНЕСКО»

Автор петиції звертає увагу й на власність митрополита Онуфрія 

Також просимо зробити все те саме щодо резиденції митрополита Онуфрія упц мп (Орест Володимирович Березовський), яка знаходиться на вулиці Ромоданівській, йдеться в тексті петиції.

Міську владу просять надіслати звернення в ВР та СБУ щодо арешту та конфіскації нерухомого майна та землі резиденції Онуфрія.

Джерело: acc.cv.ua

Підписати петицію можна тут

Cтаном на 15.45 вже зібрано 251 голос з потрібних 250.

peredplata