“Мій чоловік – депутат, а ти під**ас”: водійка-порушниця облаяла патрульних, у ній упізнали дружину “слуги народу”

 

У мережу потрапило відео, на якому, імовірно, дружина депутата від партії “Слуга народу” Олександра Слюсаря нецензурно лається з патрульними, що вони не в Бахмуті

Відео поширив депутат Олексій Гончаренко у телеграм-каналі.

На відео жінка за кермом позашляховика свариться з патрульними поліцейськими, які виписують їх штраф за порушення. Вона називає себе “дружиною депутата”, а правоохоронця нецензурно ображає.

“У мене чоловік – депутат, а ти пі***ас. Нормальні пацани всі в Бахмуті, а ви страждаєте х**нею, пішов ти на**й”, – прокричала вона патрульному.

Де і коли записані ці кадри, не уточнюється. У жінці запідозрили дружину депутата від партії “Слуга народу”.

“За даними моїх джерел, це дружина депутата Сумської обласної ради від “Слуги народу” Олександра Слюсаря”, – повідомив Гончаренко.
 
Водійка не сказала, хто саме є її чоловіком. За інформацією журналіста Костянтина Андріюка, також ідеться про Олександра Слюсара.

“Слюсар Олександр Михайлович. Обраний від Сумської обласної організації політичної партії “Слуга народу” 25 жовтня 2020 року”, – написав журналіст.

Представник патрульної поліції на відео звертається до жінки за іменем Світлана Миколаївна. В іншому фрагменті відео вона відправляє їх у Бахмут.

“Краще б зайнявся справами: донати, машини на фронт возити, як я це роблю, – каже жінка. – Мене такі як ви дратують. Нормальні хлопці всі в Бахмуті”.

 

peredplata