Сергій Гамалій, ексочільник Хмельницької ОВА, з’явився до чернівецького суду у справі щодо нетверезого водіння

 

Утім, розгляд справи знову перенесли.

Сьогодні, 18 травня, в Чернівцях, у Першотравневому районному суді міста, відбувся розгляд справи щодо Сергія Гамалія, колишнього очільника Хмельницької обласної військової адміністрації.

Його притягують до адміністративної відповідальності за 130 статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення. Суть позову, нагадаємо, – керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані сп’яніння.

Додамо, що перше засідання по справі відбулося 2 травня. Утім, тоді ексочільник Хмельницької ОВА на засідання не з’явився. Його захисник надав клопотання про те, що Сергій Гамалій перебував на лікарняному. Відтак розгляд справи перенесли.

На сьогоднішнє засідання до суду Сергій Гамалій уже з’явився, утім без адвоката. Він пояснив, що його захисник затримався, оскільки наразі перебуває на іншому слуханні, яке проходить в апеляційному суді. Додав, що дізнався про це за годину до засідання. Тому Сергій Гамалій попросив суд, щоб справу розглядали лише за участі адвоката. Відтак, слухання знову перенесли.

Нагадаємо, 13 березня низка медіа повідомила про керування автомобілем напідпитку під час комендантської години у Чернівцях Сергієм Гамалієм, тоді ще очільником Хмельницької обласної військової адміністрації.

А вже 15 березня президент підписав указ про звільнення з посади голови Хмельницької обласної адміністрації Сергія Гамалія. Згідно з ним, підставою стала подана ним заява.

Сергій Гамалій ніяк не коментував інформацію, яку поширила низка видань про складення на нього адмінпротоколу за нетверезе кермування та чи пов’язаний цей факт з тим, що він покинув посаду, на якій перебував понад 2 роки.

Відтак звільнення Сергія Гамалія з посади голови Хмельницької ОВА, яке сталося практично одразу після інформації про інцидент, почали пов’язувати саме з ним.

Сайт «Є» двічі звертався за коментарями до речниці управлінні патрульної поліції Чернівецької області Віти Криворучко щодо того, чи мав місце такий факт, однак отримав лише відповідь про те, що немає жодної інформації для оприлюднення. А вже у квітні Першотравневий районний суд міста Чернівці призначив у цій справі дату засідання.

Додамо, що з перших днів війни Сергій Гамалій часто анонсував інформацію про вилучення автомобілів у водіїв, які їздили за кермом напідпитку, з метою їх передачі військовим на передову.

 

На засідання суду Сергій Гамалій з’явився без адвоката. Фото: надане сайту “Є” Анною Семьоновою

Джерело: https://ye.ua/

peredplata