Начальник Чернівецького обласного ТЦК оприлюднив декларацію

Начальник Чернівецького обласного територіального центру комплектування Сергій Потяков оприлюднив декларацію за 2022 рік. У той період він був заступником командира однієї з артилерійських бригад. Суспільне Чернівці розповідає, що задекларував військовослужбовець.

Про доходи та майно

Сергій Потяков став начальником Чернівецького обласного ТЦК у вересні 2023 року. До того обіймав посаду заступника командира 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола. Згідно з декларацією, у 2022 році він заробив понад мільйон гривень на службі в одній з військових частин. Його дружина Мар’яна отримала 150 тисяч гривень зарплати — вона працює у Коломийському відділі нацполіції.

Також задекларував квартиру площею понад 80 квадратних метрів у Коломиї Івано-Франківської області. Нею володіє з 2018 року спільно з дружиною та двома доньками.

У 2021 році купив автомобіль “Volkswagen Golf” 2015 року випуску. Задекларована вартість авто – 270 тисяч гривень.

Що відомо про Сергія Потякова

  • У 2012 році Сергія Потякова нагороджували “За військову службу Україні”, як командира гаубичної артилерійської батареї 11-ої окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.
  • У 2022 році він отримав орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, йдеться в указі президента.

Де попередній начальник Чернівецького ТЦК

Про те, що ексначальник Чернівецького ТЦК Ігор Сорокопуд залишив посаду стало відомо 5 вересня. Його перевели на іншу посаду в одній з військових частин ЗСУ.

Цьому передував указ президента Зеленського за 17 серпня про звільнення усіх керівників обласних центрів комплектування.

Джерело: Суспільне

peredplata