Прикордонники посилено працюватимуть у туристичних районах Буковини та Франківщини

Людей закликають з лояльністю ставитися до роботи прикордонників.
З початку літа прикордонники Чернівецької області посилюють заходи з охорони кордону, зокрема на гірських ділянках та у популярних туристичних районах Чернівецької та Івано-Франківської області.
Про це у коментарі Медіа агентству АСС повідомив Костянтин Ліснік, пресофіцер Чернівецького прикордонного загону: «Це пов’язано з тим, що чимало правопорушників маскуються під туристів, і під наміром відвідати Говерлу чи інші туристичні місця, далі намагаються незаконно перетнути кордон.
Зокрема, ділянка кордону, за яку відповідають прикордонники Чернівецького загону у Івано-Франківській області неподалік має три залізничні станції Ворохта, Татарів і Вороненка, де раніше ніколи людям не зустрічалися прикордонники. Але сьогодні туди щоденно прибуває чимало пасажирських потягів з різних регіонів України. Тому ми посилено контролюємо ці ділянки.
Для багатьох туристів поява прикордонників на цих станціях стала певною новиною, люди не зовсім адекватно сприймають появу прикордонників та їхню роботу». 
Так, прикордонники перевіряють документи й транспорт громадян, підстави перебування людини у прикордонних районах, а у разі відсутності документів прикордонники можуть звернутися до відповідних реєстрів.
«Наша основна мета – це виявити порушників кордону. Для людей, які не мають проблем з законом, ця перевірка триватиме одну хвилину. Закликаємо громадян з лояльністю ставитися до роботи прикордонників та дотримуватися законодавства», – підсумував Костянтин Ліснік.
 
Нагадаймо, помічник начальника Чернівецького прикордонного загону Ігор Заруднєв раніше розповів МА АСС про те, що чоловіків, яких затримали при спробі незаконного перетину кордону на Буковині, будуть передавати до відділів ТЦК та СП. Це відбуватиметься за умови, якщо в Єдиному державному реєстрі чоловік зазначається в розшуку Нацполіції. Відтак, порушників передаватимуть поліцейським для здійснення адміністративного затримання та доставлення до найближчого ТЦК та СП.

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/prikordonniki-posileno-pracyuvatimut-u-turistichnih-rayonah-bukovini-ta-frankivschini-102717?fbclid=IwAR37aY0MXY344SglaXhAegNILNumytHRu4Kx_GFMGf4MexSF4HPTZku6hdE. Сайт https://acc.cv.ua/

peredplata