Буковинець на городі насіяв маку та конопель на три роки тюрми

Поліцейські Буковини продовжують проводити заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів рослин маку та конопель. 53-річний буковинець вирощував на своєму городі снодійний мак. За вказане правопорушення чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Здійснюючи оперативно-профілактичні заходи щодо протидії вчиненню наркозлочинам на території Буковини, співробітники відділення поліції №5 (Глибока) виявили у жителя с. Верхні Петрівці незаконний посів нарковмісних рослин.

Співробітники поліції вилучили на городі буковинця 345 рослин снодійного маку та направили їх на експертизу до чернівецького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

За вказаним фактом поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань поліції та розпочали досудове розслідування в формі дізнання за вчинення кримінального проступку, передбаченого ознаками ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Джерело: відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

peredplata

Залишити відповідь