На сайті Президента з’явилася петиція про відставку Зеленського

На сайті Президента України зареєстровано електронну петицію за відставку Володимира Зеленського, яка вже набрала понад 5,5 тисячі голосів.

Про це йдеться на сайті глави держави у розділі «Електронні петиції».

Згідно з інформацією розділу, автором петиції виступає Безрук Максим Миколайович, а зареєстрована вона 22 травня. Станом на 10 год. 23 травня вона набрала 5 679 голосів з необхідних для її розгляду президентом 25 тисяч.

Читайте також: Перші призначення Зеленського: хто ці люди?

«Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користуючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України», – зазначається у петиції.

Нагадаємо, новообраний Президент Володимир Зеленський склав присягу на вірність народу України. Текст зачитував на Конституції та на Пересопницькому Євангеліє.

Опісля Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень парламенту восьмого скликання. https://zik.ua/news/2019/05/23/na_sayti_prezydenta_zyavylasya_petytsiya_pro_vidstavku_zelenskogo_1577979

Новини Партнерів