Василь Продан знає щось більше. Бо Оксана Продан знялася з виборів у Чернівцях

Про це Оксана Продан написала у ФБ:

-Друзі, дякую кожному з Вас за підтримку мене як кандидата. Дякую за лайки, за коментарі, за пости, за відео-звернення, за моральну підтримку, за допомогу, за креатив і фантазію, за агітацію, за віру, за внески в мій фонд, за приїзд до мене на округ!

Саме в ці дні стало видно справжність людей, великих і маленьких, далеких і близьких.

Я дякую Богу, що дав мені цей період, цей досвід і нових, деяких старих, справжніх друзів.

Знаю, що моє рідне місто має всі шанси стати знову перлиною України та Європи, знаю як це зробити, та показала чернівчанам, що це можливо, бо планувала з позиції мажоритарника об`єднати місто та зробити його успішним.

Остання соціологія по Чернівцям показала, що мої земляки вже визначились із вибором. І це не я. То ж я знялася з реєстрації кандидаткою в народні депутати.

Дозволю собі помилятися, бути іншою, порушувати правила 🙂 заради власних принципів.

Та змінювати систему незвичними для неї кроками.

4 thoughts on “Василь Продан знає щось більше. Бо Оксана Продан знялася з виборів у Чернівцях

  1. Дорожники области ОЧЕНЬ жалеют о, свершенной ВАМИ, ошибке. Мы были уверенны о Вашей победе. По крайней мере, мы бы оказывали Вам помощь. Дай ВАМ БОГ, а Президенту сообразительности, назначить Вас своим представителем на Буковине, т.е. ГУБЕРНАТОРОМ. Как Харьковскую Светку назначил Порошенко. Кстати, и харьковчане и он далеко не жалели о назначении. В худшем случае, дорожная оранжевая курточка, БЕСПЛАТНО, для Вас найдется!

  2. Краще цих проданів не було б в політиці НІКОЛИ

Comments are closed.