«Хто вср*вся? Невістка!»: Чернівці можуть залишитись без води через зірване засідання виконкому

Чернівці можуть залишитися без водопостачання через зірване сьогоднішнє позачергове засідання виконавчого комітету міськради.

Як повідомляє molbuk.ua, 1 серпня мало розпочатися позачергове засідання виконкому, яке скликав міський голова Олексій Каспрук. 
Членам виконкому пропонувалося дозволити департаменту житлово-комунального господарства зробити наступний перерозподіл коштів: 3 мільйона гривень, передбачених на ремонт вулиці Щербанюка спрямувати до статутного фонду КП “Чернівціводоканал” на оплату спожитої у липні електроенергії.

Проте на засідання виконкому з’явилися лише міський голова Олексій Каспрук, секретар міськради Василь Продан, а також секретар виконкому Антоніна Бабюк, заступник міського голови Володимир Середюк. На кілька хвилин запізнився Ілля Горбатюк.

Каспрук оголосив, що для проведення засідання немає кворуму.

“Відповідно, ми не можемо приймати рішення, які стосуються зменшення видатків на утримання та розвиток автомобільних доріг та збільшення видатків для підтримки водоканалу в розмірі 3 млн грн та забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства на 1,5 млн грн. Дякую всім за плідну роботу”, – сказав міський голова та покинув своє робоче місце в залі засідань.

Після цього Антоніна Бабюк виступила із реплікою: “Олексій Павлович, я ще хотіла…”.

“Що ви хотіли? Ви зірвали засідання виконкому. Тепер можете говорити все, що хочете”, – перебив її Каспрук.

На це Бабюк заперечила: 

“Не я зірвала… Лист ви підписували, ви мали зібрати виконком. Хто всрався? Невістка!”.

Як повідомив міський голова Олексій Каспрук, рішення про скликання позачергового засідання виконкому та його порядок денний було прийнято  31 липня. О 19.00 усі члени виконкому отримали, як визначено Регламентом виконавчого комітету міської ради, електронне повідомлення про дату і час засідання та порядок денний. Організувати кворум та підготувати засідання – це обов’язки секретаря виконавчого комітету Антоніни Бабюк.

Відповідно до ст..23 Регламенту, члени виконавчого комітету зобов’язані брати участь в його засіданнях. У разі, якщо з поважних причин член Виконавчого комітету не має можливості взяти участь у засіданні, він заздалегідь повідомляє про це Міського голову або секретаря (керуючого справами) Виконавчого комітету. 

За функціональними обов’язками секретар виконавчого комітету Антоніна Бабюк організує підготовку засідань виконавчого комітету.

Новини Партнерів