Негідники! Ви здуріли: у Чернівцях судили жінку, яка торгувала зеленню

У Чернівцях судили жінку, яка торгувала зеленню – кропом, петрушкою на стихійному ринку по вул.. Ентузіастів.

Як з’ясувалося у суді (Шевченківський районний суд), жінка порушила ст.. 160 ч.1 КУ. За це наступає адміністративна відповідальність.

Обвинувачена свою вину визнала і щиро розкаювалася. Просила суд суворо її не карати. Бо вона не хотіла порушувати закон. Але на її утриманні є 12(!) дітей. Їх треба годувати, одягати. А грошей не вистачає. Тож жінка змушена підробляти, а не красти. Тай торгувала вона зеленню, а не наркотиками, як окремі поліцейські у Чернівцях. Чи вугілля з Роттердаму, як Порошенко з Ахметовим. Чи нафтопродуктами, як Коломойський з Медведчуком.

 Жінка заробляла важкою працею на те, аби нагодувати 12 дітей. Щоби вони виросли і пішли працювати у шахти для того, аби видобувати вугілля для Ахметових дітей. Чи працюватимуть на нафтопереробних заводах, АЗС та видобувних компаніях, аби на їхній праці наживалися діти Коломойського і Медведчука.

А можливо будуть ці діти працювати на полях вирощуючи цукрові буряки для фабрики «Рошен», де керуватимуть діти Порошенка.

А хтось і може піде на війну, аби захищати капітали цих дітей Порошенка, Коломойського, Ахметова, Пінчука, Зеленського, Медведчука і їм подібних.

А ви, негідники, хочете судити цю Матір?!

Та вона вас усіх тримає на цім світі і у цій стражденній пограбованій вами Україні!

Суд її таки визнав винною. Хоч і звільнив від відповідальності. Бо вина її малозначима. Тому обмежився тільки усним зауваження.

Петро Кобевко

Р.S. Хмельницький суд звільнив з-під варти поліцейського Чернівців, який продавав наркотики (зелень також).

Ахметова, Медведчука, Коломойського, Порошенка і їм подібних до суду не притягували.

 

peredplata