Хабар $180 тис: стало відомо, в чому НАБУ підозрює Мунтяна

Національне антикорупційне бюро відкрило справу щодо голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна за підозрою в отриманні хабара в розмірі 180 тисяч доларів.

Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду, яка оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє molbuk.ua.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Мунтян в період до 23 липня вимагав від жителя Чернівців неправомірну вигоду в сумі 200 тис. доларів для себе за передачу в довгострокову оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства “Бальнеологічний санаторій “Брусниця” і в період з 23 липня 2019 по 15 жовтня 2019 отримав 180 тис. доларів за вчинення зазначених дій.

В рамках справи суд заарештував мобільні пристрої і мобільний термінал фігурантів.

Нагадаємо, 16 жовтня у кабінетах облради НАБУ провело низку обшуків. Що саме стало причиною, в Нацагентстві не повідомлялось.

«Брусницю» передали фірмі Кушніра: в чому НАБУ підозрює голову Чернівецької облради

Національне антикорупційне бюро України підозрює голову Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди розміром 180 тисяч доларів за ухвалення рішення щодо передачі в оренду комплексу бальнеологічного санаторію “Брусниця” в оренду на 49 років.

Як повідомляє molbuk.ua, відповідна інформація вказана у відповідній ухвалі Вищого антикорупційного суду, яка була оприлюднена 28 жовтня.

 

За що проголосувала облрада?

12 жовтня Чернівецька обласна рада ухвалила рішення “Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства “Бальнеологічний санаторій “Брусниця”.

Цим рішенням депутати облради підтримали пропозицію про передачу в оренду майна “Брусниці” приватному підприємству “Буковинський оздоровчий комплекс “Брусниця” терміном на 49 років.

«Брусницю» передали фірмі Кушніра: в чому НАБУ підозрює голову Чернівецької облради

При цьому встановлено, що розмір стартової місячної орендної плати без ПДВ становитиме понад 81 тис грн.

Окрім того, ухвалене рішення передбачає надання дозволу фірмі ʺБуковинський оздоровчий комплекс ʺБрусницяʺ на здійснення реконструкції будівель та приміщень цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства ʺБальнеологічний санаторій ʺБрусницяʺ.

Водночас ухвала облради передбачає припинення діяльності Чернівецького обласного комунального підприємства ʺБальнеологічний санаторій ʺБрусницяʺ шляхом його реорганізації через приєднання до товариства з обмеженою відповідальністю ʺБуковинський оздоровчий комплекс ʺБрусницяʺ.

Хто власники приватної “Брусниці”?

«Брусницю» передали фірмі Кушніра: в чому НАБУ підозрює голову Чернівецької облради

Згідно з даними із реєстру фізичних та юридичних осіб, ТОВ “Буковинський оздоровчий комплекс “Брусниця” зареєстроване у Чернівцях на вулиці Південно-Кільцевій, 51-А. Керівником фірми є Остафійчук Василь Дмитрович.

До кінцевих бенефіціарних власників підприємства належить ТзОВ “Буковинський козацький хутір”, а також Кушнір Марія Юріївна, Кушнір Людмила Миколаївна, які є близькими родичами відомого на Буковині підприємця Юрія Кушніра.

peredplata