За спробу надати неправомірну вигоду патрульним судитимуть двох чернівчан.

Чернівецька місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальні акти відносно двох мешканців Чернівців за фактом вчинення ними кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу  України (надання неправомірної вигоди службовій особі).

Так, наприкінці вересня поточного року,  39-річний водій транспортного засобу марки «CitroenAX» намагався надати патрульним 100 доларів США та 500 гривень неправомірної вигоди за непритягнення його до адміністративної відповідальності за ст.130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння).

Також, у жовтні цього року, шляхом надання патрульним неправомірної вигоди у сумі 200 доларів США та 100 Євро, намагався уникнути адміністративної відповідальності  28-річний мешканець Чернівців, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Обох правопорушників було  затримано в порядку ст. 208 КПК України.

У межах санкції інкримінованої статті, їм загрожує покарання у виді штрафу до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 4-х років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

 

 

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

Новини Партнерів