Вагітна “Слуга народу” б’є на сполох через затримання чоловіка: “Не хотіла голосувати…” Фракція “Слуга народу” втрапила у гучний скандал

Вагітна народна обраниця від фракції “Слуга народу” Анна Скороход звинуватила теперішню владу в репресіях. Відтак, вона заявила з трибуни, що може покинути фракцію в знак протесту проти авторитарних методів керівництва.

За її словами, вона практично нічого не може робити без власної волі, адже їй у партії фактично “затикають” рот. Також вона додала, що її чоловіка затримали після того, коли вона захотіла не проголосувати за відкриття ринку землі.

“За те, що я не голосувала так, як мені вказувала фракція, за дорученням одного із заступників Адміністрації президента мого чоловіка затримали незаконно. Підставою стали мої голосування в залі, відстоювання державної власності на ГТС, а також червона кнопка проти відкриття ринку землі”, – сказала вагітна Скороход з трибуни парламенту.

 

Давид Арахамія

Давид Арахамія
 

На таке відреагували і в самій фракції “Слуги народу”. Відтак, їх голова Давид Арахамія, заявив, що партія до цього ніяк не причетна.

“Називаймо речі своїми іменами. Якщо ви загуглите цивільного чоловіка пані Скороход, то все зрозумієте. Ми як політична партія не маємо до цього жодного стосунку. Але те, що пані Скороход неодноразово зверталася до народних депутатів і пропонувала гроші [за вирішення питання], то це факт”, – сказав нардеп.

Зауважимо, що чоловік Скороход – є колишнім власником російського банку “Пушкіно” Олексій Алякін, і наразі його ще від 2016 року розшукує Міністерство внутрішніх справ РФ за підозрою в шахрайстві в особливо великому розмірі.