Чиновниця РДА з Буковини попросила вибачення за свої слова у Facebook

Чиновниця Заставнівської РДА Яніна Сметанюк, яка потрапила у скандал через коментар у Facebook, визнала свою провину і попросила вибачення в учасника АТО за свої слова.

Про це вона повідомила у коментарі кореспонденту molbuk.ua

Вона пояснила, що свій коментар вона адресувала бійцю АТО Володимиру Леошку після того, як користувачі соцмережі влаштували цькування дітей, які нібито знищили Різдвяний вертеп і декор біля ялинки у Заставні.

“Почалося все з того, що на Facebook вийшла публікація про те, що у Заставні вандали побили шопку. Пізніше заступник голови написав допис про те, що в нього є підозра, що цей злочин зробили конкретні люди. Він розмістив фотографію, на якій зображені троє підлітків. Люди починають коментувати: “Виродки!”, “Варвари!”, “Руки їм повиривати!”, – розповіла Яніна Сметанюк.

Вона каже, що у своїх коментарях закликала людей не висловлюватись так жорстоко щодо дітей, вина яких не доведена остаточно.

“На це користувачі соцмережі відреагували коментарями з образами у мій бік. Я ж пояснювала людям: “Ісус, коли його розіп’яли на хресті, це пробачив людям, а ви за ту ляльку так клянете й обвинувачуєте дітей”, – повідомила чиновниця.

Після цього, за словами пані Яніни, їй написав учасник АТО Володимир Леошко.

“Він почав мене ображати. Написав, що йому соромно, що я п’яненька за кермом їхала. Хоча це не доведено. Їхав мій чоловік, а я просто пересіла. Тоді я і відписала йому, що, мовляв, мені соромно, що такі як ти, убивали дітей на Донбасі”, – повідомила чиновниця.

На запитання журналіста molbuk.ua, чи вважає пані Яніна коректними такі висловлювання у бік бійців АТО, вона відповіла: “Ні”, зауваживши, що шкодує за свої слова.

“Звісно, це було некоректним. Тут нема що говорити… Мені прикро, що це сталося. Так, я висловилась некоректно”, – додала вона.

За словами співробітниці РДА, після цього скандалу її зацькували у соцмережах, а місцеві жителі продовжують її обливати брудом і писати погрози.

“Мені страшно від цього дуже. Я шкодую. Я не знаю, як я це можу зараз виправити. І я дуже сподіваюся, що серед цих людей, учасників АТО, є такі, що зрозуміють… Я не мала на увазі якийсь сепаратизм”, – сказала Яніна Сметанюк, додавши, що вона вже попросила вибачення у Володимира Леошка за свої слова.

Разом з тим, жінка повідомила, що її сьогодні запросили в РДА на засідання дисциплінарної комісії. Проте, каже, вона була змушена втекти з роботи, адже боїться за власне життя через погрози людей.

“Я пропонувала, що дам пояснення по телефону. Але мої колеги, члени дисциплінарної комісії наполягали на тому, щоб я дала письмові пояснення. А йти туди я боюся відверто”, – повідомила Яніна Сметанюк.

Раніше повідомлялося, що Яніна Сметанюк, яка працює в Службі у справах дітей Заставнівської РДА, в ході дискусії з бійцем Володимиром Леошком, написала йому такий коментар: “Ага, напевно, ображена на те, що такий як ти вбивав дітей на Донбасі”.

У Заставнівській РДА вирішили провести засідання дисциплінарної комісії, яка має дати оцінку такому вчинку посадовиці.

У Заставнівській районній державній адміністрації вирішили звільнити чиновницю служби у справах дітей Яніну Сметанюк після скандалу із її коментарем у Facebook.

Про це в коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомив виконувач обов’язків голови Заставнівської РДА Василь Молдован.

Також цю інформацію підтвердила сама Яніна Сметанюк.

За інформацією Василя Молдована, дисциплінарна комісія на своєму сьогоднішньому засіданні ухвалила рішення про звільнення Яніни Сметанюк з роботи у Заставнівській РДА.

Раніше повідомлялося, що чиновниця, в ході дискусії з бійцем Володимиром Леошком, написала йому такий коментар: “Ага, напевно, ображена на те, що такий як ти вбивав дітей на Донбасі”.

Згодом Сметанюк попросила вибачення за свої слова.

peredplata