Як голосували депутати за передачу санаторію “Брусниця”

Протокол
Поіменне голосування 33 сесії VII скликання з питання
Про передачув орендуцілісно майнового комплексуЧернівецького обласного комунального підприємства
“Бальнеологічний санаторій “Брусниця”
від 09.10.2019 р. 12:31:29 м.Чернівці
Режим голосування: Рiшення: >50% мандатiв
Обрано = 64
Зареєстровано = 37
ЗА = 33
ПРОТИ = 0
УТРИМАЛИСЬ = 1
Не голосувало = 3
Відсутні = 27
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Фракція Результат
1 Андрюк Андрiй Васильович ВО “Батькiвщина” За
2 Апостолюк Iван Васильович ВО “Свобода” Вiдсутнiй
3 Бiчер Василь Георгiйович БПП “Солiдарнiсть” За
4 Бабiй Михайло Олексiйович Аграрна партiя Вiдсутнiй
5 Березовський Михайло Михайлович БПП “Солiдарнiсть” Вiдсутнiй
6 Болтунов Олександр Валерiйович “Платформа За Життя” За
7 Бортич Лiлiя Iванiвна Аграрна партiя За
8 Волошенюк Марина Вiталiївна Позафракцiйнi Вiдсутнiй
9 Гаврилюк Юрiй Васильович Аграрна партiя Вiдсутнiй
10 Гавриляк Юрiй Васильович ВО “Батькiвщина” Вiдсутнiй
11 Гайничеру Михайло Iванович “Нашкрай” За
12 Гергелюк Оксана Василiвна БПП “Солiдарнiсть” Вiдсутнiй
13 Гешко Iван Тарасович Позафракцiйнi За
14 Гливко Альона Георгiївна ВО “Батькiвщина” Вiдсутнiй
15 Годнюк Любов Олексiївна Позафракцiйнi За
16 Гостюк Василь Iванович Позафракцiйнi За
17 Грижук Валерiй Iванович ВО “Батькiвщина” За
18 Жук Юрiй Григорович Аграрна партiя За
19 Заiц Марiан Дмитрович Радикальна партiя За
20 Захарюк Вiталiй Iванович Народний Контроль Вiдсутнiй
21 Кобевко Ольга Петрiвна “САМОПОМIЧ” Утримався
22 Коваль Микола Васильович Аграрна партiя Вiдсутнiй
23 Костащук Iван Iванович “УКРОП” Вiдсутнiй
24 Крохмаль Вiктор Дмитрович ВО “Свобода” За
25 КулiшВолодимир Iванович БПП “Солiдарнiсть” Вiдсутнiй
26 Левко Вiталiй Васильович “Платформа За Життя” За
27 Липка Михайло Васильович Народний Контроль За
28 Любимський Василь Олексiйович БПП “Солiдарнiсть” За
29 Мiтрiк Степан Iванович ВО “Батькiвщина” Вiдсутнiй
30 Маковей Андрiй Дмитрович ВО “Батькiвщина” Вiдсутнiй
31 Маковецька Iнга Степанiвна Радикальна партiя За
32 Малишевський Iгор Олександрович “УКРОП” За
33 Мартинюк Тетяна Iванiвна Радикальна партiя За
34 Масловська Свiтлана Тарасiвна ВО “Батькiвщина” Вiдсутнiй
35 Мельничук Вiталiй Кузьмич ВО “Свобода” За
36 Мельничук Олег Михайлович Позафракцiйнi Вiдсутнiй
37 Мороз Володимир Васильович Народний Контроль За
38 Мотуляк Вiктор Дмитрович “Нашкрай” Вiдсутнiй
39 Мунтян Iван Миколайович Позафракцiйнi За
40 ПавелДмитро Дмитрович “Платформа За Життя” Вiдсутнiй
41 Палiй Василь Миколайович БПП “Солiдарнiсть” За
42 Поклiтар Ростислав Iванович ВО “Свобода” За
43 Прiску Валентин Вiкторович ВО “Батькiвщина” За
44 Придiй Георгiй Васильович БПП “Солiдарнiсть” Вiдсутнiй
45 Рошка Аурел Iванович “Нашкрай” За
46 Савчук Микола Петрович БПП “Солiдарнiсть” За
47 Салагор Микола Михайлович БПП “Солiдарнiсть” Вiдсутнiй
48 Семенюк Iван Васильович “Нашкрай” Не голос.
49 Сорочан Iван Омельянович ВО “Батькiвщина” Вiдсутнiй
50 Стринада Микола Петрович ВО “Батькiвщина” Вiдсутнiй
51 Субота Василь Йосипович БПП “Солiдарнiсть” Вiдсутнiй
52 Сухар Анатолiй Iванович Аграрна партiя За
53 Ткачук Вiталiй Васильович “УКРОП” Вiдсутнiй
54 Усик Вiталiй Сергiйович Аграрна партiя Вiдсутнiй
55 Фищук Олександр Георгiйович БПП “Солiдарнiсть” Не голос.
56 Фочук Свiтлана Георгiївна ВО “Батькiвщина” За
57 Фрей Петро Прокопович БПП “Солiдарнiсть” За
58 Чернiвчан Василь Назарійович Радикальна партiя Вiдсутнiй
59 Чорней Михайло Васильович “САМОПОМIЧ” За
60 Чубрей Сергiй Вiкторович “Платформа За Життя” За
61 Шевчук Iван Васильович БПП “Солiдарнiсть” Не голос.
62 Шемчук Василь Миколайович Народний Контроль За
63 Штогрiн Андрiй Iванович Радикальна партiя За
64 Ястремський Вiорел Михайлович БПП “Солiдарнiсть” Вiдсутнiй

Новини Партнерів