Слідчому повідомлено про підозру за отримання неправомірної вигоди

За процесуального керівництва прокуратури Чернівецької області спільно із слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому слідчому Чернівецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману або зловживання довірою), а також у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369-2 КК України (надання неправомірної вигоди особі, яка пропонує чи обіцяє за таку вигоду вплинути на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Досудовим розслідуванням встановлено, що правоохоронець вимагав та отримав від громадянина 500 доларів США за непритягнення його до кримінальної відповідальності за зберігання наркотичних засобів.

У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років або штраф від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Справу скеровано до суду.

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області