Буковину хочуть ізолювати: де встановлять нові блок-пости і кого пропускатимуть

У Чернівцях обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій звернулась до Державної комісії з ТЕБ та НС із проханням встановити особливий режим обмеженого в’їзду та виїзду транспортних засобів в Чернівецькій області.

Про це йдеться у протоколі відповідного засідання обласної комісії, пише molbuk.ua

 

Як зазначається у документі, в Чернівецькій області, у разі ухвалення відповідного рішення Державною комісією, буде встановлено п’ять карантинних контрольно-пропускних постів – у місті Вижниця, в селі Оршівці Кіцманського району, у селі Звенячин Заставнівського району, в селі Атаки Хотинського району та в місті Новодністровську.

Зазначається, у разі ухвалення цього рішення, на цих блок-постах не пропускатимуть жодні транспортні засоби, за виключенням вантажного транспорту, транспорту підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність області, транспорту деяких органів влади, транспорту фізичних осіб, які проживають в області та повертаються до місця постійного проживання.

Наразі у Чернівецькій області особливий режим в’їзду та виїзду діє у чотирьох селах та одній об’єднаній територіальній громаді.