Депутати облради збираються відправити Мунтяна у відставку.

У Чернівцях депутати обласної ради збирають підписи серед представників депутатського корпусу на підтримку дострокового припинення повноважень голови облради Івана Мунтяна.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив один з депутатів облради, який попросив не називати його прізвище.

За його словами, наразі серед депутатів обговорюють питання щодо відставки Івана Мунтяна, також проводиться збір підписів з проханням якомога швидше зібрати позачергову сесію обласної ради, на якій пропонують розглянути це питання.

Окрім того, депутати мають намір обрати нового голову Чернівецької обласної ради.

У розробленому депутатами проекті рішення пропонується, зокрема, достроково припинити повноваження голови Чернівецької обласної ради сьомого скликання Мунтяна Івана Миколайовича та звільнити його із займаної посади без припинення повноважень депутата Чернівецької обласної ради.

Депутати облради збираються відправити Мунтяна у відставку

 

Депутати облради збираються відправити Мунтяна у відставку

Як відомо, Вищий антикорупційний суд відсторонив Мунтяна від посади голови облради до 2 червня 2020 року.

Як відомо, Івана Мунтяна підозрюють у отриманні неправомірної вигоди в розмірі 180 тис доларів від приватного підприємця Юрія Кушніра.

За версією слідства, у липні 2019 року голова облради висловив прохання Кушніру надати йому неправомірну вигоду у сумі 400 тис. доларів за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу “Брусниця”.

Суд обрав Мунтяну запобіжний захід у вигляді внесення застави розміром понад 10 мільйонів гривень.