На Буковині перевіряють ринки, магазини, кафе, перукарні: виявлено більше 200 порушень

На Буковині триває моніторинг об’єктів нагляду на дотримання ними протиепідемічних заходів – пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
 
Спеціалісти Держпродспоживслужби здійснюють профілактичні та протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на об’єктах нагляду, згідно з постановами головного державного санітарного лікаря України. Моніторять агропродовольчі ринки, заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарні, салони краси та інші установи, а також транспортні засоби.
За період із 13 по 20 липня в Чернівецькій області перевірили 872 об’єкти, з них 579 – спільно з працівниками Головного управління Нацполіції та органами місцевої влади. Загалом порушення виявили на 202 (23,2%) об’єктах.
За їх результатами було складено 99 протоколів про адміністративне правопорушення, надано 10 приписів і 108 рекомендацій щодо необхідності дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання. Крім того, про зафіксовані порушення проінформували органи місцевої влади та самоврядування. Також проведено роз’яснювальну роботу серед 3216 осіб.
Перелік проведених обстежень об’єктів нагляду щодо дотримання ними карантинних заходів в області: продовольчі (окрім ринків) – 117 (на 35% із них виявлені порушення); агропродовольчі ринки – 70 (на 40% з яких були недоліки); об’єкти торгівлі непродовольчими товарами – 56 (на 44,6% із них виявлені порушення; заклади громадського харчування – 324 (на 13,9% з яких зафіксовані недоліки); перукарні та салони краси – 18 (у 22,2% із них були порушення); та 287 інших закладів (у 17,1% з яких виявлені недоліки).
Робота в цьому напрямку триває.

Новини Партнерів