Поліція перевіряє дотримання карантинних обмежень на Кіцманщині

Нагадуємо: з 3 серпня на території Кіцманського району встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки та посилено карантинні обмеження. Для перевірки дотримання встановлених правил карантину створено мобільні групи, до складу яких входять співробітники поліції та Держпродспоживслужби.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641, на території з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки запроваджено додаткові карантинні обмеження. Зокрема забороняється:

  • діяльність суб’єктів господарювання (окрім торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, ветеринарними препаратами та товарами сільськогосподарського призначення);
  • робота громадського транспорту;
  • відвідування закладів освіти.

Так, під час рейдових перевірок співробітники Кіцманського відділу поліції задокументували п’ять фактів порушення правил карантину в селах Ошихліби, Іванківці та Мамаївці.

Поліцейські встановили, що, незважаючи на карантинні заборони, у вказаних селах продовжували працювати суб’єкти господарювання.

Відносно власників закладів правоохоронці склали адміністративні протоколи за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Для прийняття рішення адмінматеріали поліцейські направлять до Кіцманського районного суду.

 

Новини Партнерів