Назвав Зеленського “пустим місцем”. Нардепа Лероса виключили з фракції “Слуга народу”

Члени пропрезидентській фракції “Слуга Народу” зібрали підписи за виключення з неї депутата Гео Лероса.

Про це повідомила прес-служба політсили.

 

Там наголосили, що зібрали підписи “більшістю голосів народних депутатів”. Це дозволяє виключити Гео Лероса з-поміж членів фракції.

“Повідомляємо, що за результатами збору підписів більшістю голосів народних депутатів ухвалено рішення про виключення Лероса Гео Багратовича з числа членів фракції політичної партії “Слуга Народу” у Верховній Раді України”, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, на засіданні парламенту 1 вересня народний депутат від фракції “Слуга народу” Гео Лерос звинуватив президента Володимира Зеленського в порушенні обіцянок, а керівника Офісу президента – у зловживанні владою і роботі на спецслужби Росії, але доказів не навів.

“Пане президенте, ви не стали воювати зі старою системою, ви просто з нею злилися. Ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили цілу країну, згаявши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігарха”, – заявив Лерос.

Політик також розкритикував президента за “телефонне право” у виконанні очільника Офісу президента Андрія Єрмака і звинуватив Зеленського у кумівстві, маючи на увазі, зокрема, й призначення Івана Баканова на посаду голови СБУ.

Лерос також пригадав “призначення люстрованих зашкварених махрових корупціонерів без конкурсу на митницю, податкову та всі інші корупційні годівниці”.

“Ви здали країну в оренду олігархам, чим самі собі підписали вирок та стали порожнім місцем в історії. Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок, скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть зустрічати з вами наступну весну”, – заявив Лерос.

Пізніше стало відомо, що у “Слузі народу” збирають голоси за виключення Гео Лероса з фракції.

peredplata