Хто на крісло мера: стали відомі попередні результати виборів голів ОТГ на Буковині

 

Стали відомі попередні результати виборів голів деяких об’єднаних територіальних громад Чернівецької області.

Згідно з попереднім підрахунком голосів, у Кіцманській ОТГ перемогу здобуває чинний міський голова Кіцманя Сергій Булега. Про це кандидат у депутати до Чернівецької райради Іван Рибак повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише molbuk.ua.

У Вижницькій ОТГ перемогу на виборах голови також здобуває чинний мер, самовисуванець Олексій Чепіль. Водночас, за попередніми підрахунками голосів, перемогу на виборах керівника Мамаївської ОТГ здобуває “слуга народу” Наталія Катрюк, а у Вашківцях Вижницького району – самовисуванець Микола Перч, які й до цього керували громадами.

Водночас, у місті Сторожинець на виборах голови міської ОТГ, за попередніми підрахунками, здобуває перемогу Ігор Матейчук із партії “Слуга народу”.

Разом з тим, за попередніми даними, керівником Глибоцької громади залишається Григорій Ванзуряк (Єдина Альтернатива), який керував цією ОТГ до цього часу.

У Заставні головою ОТГ, згідно із попередніми підрахунками, залишається Василь Радиш, який балотувався від “Слуги народу”.

Крім того, за попередньою інформацією, на виборах голови Новодністровської ОТГ перемогу здобуває чинна секретар міськради Наталія Цимбалюк.

У Хотині головою ОТГ, найімовірніше, стане самовисуванець Андрій Дранчук.

Без несподіванок пройшли вибори і в Новоселиці, де, за попередніми даними, перемогу в боротьбі за посаду голови ОТГ здобула чинна керівниця громади Марія Нікорич, яка балотувалась від партії “Слуга народу”.

У Кельменцях перемогу на виборах здобув чинний селищний голова Сергій Буняк

Також, за неофіційною інформацією, вибори голови Сокирянської ОТГ виграє чинний голова Сокирянської районної ради, представник Аграрної партії України Василь Козак.

Також дізнайтесь про попередні результати екзит-полів на виборах міського голови Чернівців та Чернівецької міськради.

Крім того, відомі дані явки виборців в області станом на 22:00.