Зникли 100 бюлетенів: На Прикарпатті на одній з дільниць голосування визнали недійсним

На Прикарпатті на одній із дільниць голосування визнали недійсним. ОВК перерахувала голоси на п’яти виборчих дільницях, хоча планувала на 20.

Про це повідомляє рух ЧЕСНО.

«За ніч планували перерахувати всі 20, вдалося перерахувати лише 5. На одній із 5 дільниць (на дільниці №261030) вибори визнали недійсними. На цій дільниці перемагав Олександр Шевченко. У нього було 377 голосів, а у Василя Вірастюка 141».

За їхньою інформацією, причина визнання виборів недійсними через проблеми із заявами та голосуванням вдома. Крім того, зникли 100 виборчих бюлетенів. Кілька членів ОВК викликали поліцію і зробили відповідну заяву.

Наразі ЦВК опрацювала понад 90% виборчих протоколів. Лідером залишається кандидат у народні депутати Василь Вірастюк від партії «Слуга народу» з результатом 31,5% голосів виборців. На другому місці перегонів – Олександр Шевченко від партії «За майбутнє». У нього 29,5% підтримки виборців.

Очільник Комітету виборців України Олексій Кошель заявив в ефірі Громадського радіо, що існує «залаштункова частина вистави». А вирішення цієї ситуації лежить у площині «Зеленський – Коломойський».

28 березня в окрузі № 87 в Івано-Франківській області відбулися довибори у Верховну Раду. Кілька членів і голова виборчої комісії округу залишили місце роботи, що призвело до втрати комісією кворуму і неможливості продовжити підрахунок голосів. Комісія обрала нових голів і трьох членів.

31 березня Центральна виборча комісія вдруге отримала подання про зміну складу комісії та задовольнила його, оскільки призначені 30 березня члени комісії так і не змогли приступити до роботи. Загалом робота комісії була заблокована понад дві доби.

Кандидат від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський вимагав визнати вибори недійсними й оголосити перевибори в окрузі №87, де поки перемагає висуванець від «Слуги народу» Василь Вірастюк. Саме його 25 березня президент Володимир Зеленський, під час виборчої кампанії в окрузі, запрошував на нараду щодо перебігу вакцинації проти COVID-19 та готовності медичної системи Івано-Франківщини до боротьби з епідемією.