У поліції не зізнаються, що знайшли під час санкціонованих обшуків у кабінеті голови Чернівецької РДА.

У поліції наразі не спростовують і не підтверджують інформації щодо того, що голову Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука затримали на хабарі.

Зазначають лише, що відбулися санкціоновані обшуки, повідомила у коментарі molbuk.ua речниця департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Наталія Калиновська.

“Сьогодні працівники поліції проводили виключно санкціоновані обшуки у приміщеннях однієї з районних державних адміністрацій на території Чернівецької області. Обшуки відбувалися у межах кримінального провадження. Це вся інформація, яку я можу повідомити на даний момент. Якщо у вас є питання, ви можете звернутися до процесуального керівництва, яке здійснює Львівська обласна прокуратура”, – зазначила речниця департаменту.

На запитання, коли можна очікувати результатів проведення обшуків, Наталія Калиновська відповіла: “Про результати проведення санкціонованих обшуків ми не повідомляємо. Якщо можна буде оприлюднити деталі, ми їх обов’язково оприлюднимо тоді, коли це буде необхідно. Але зараз проводяться процесуальні дії і ще зарано про щось говорити”.

molbuk.ua 

peredplata