У Чернівецькому коледжі мистецтв  педофільний скандал за участю педагога.

 
Один із підозрюваних у педофілії, який виявився викладачем Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича, досі працює в цьому навчальному закладі. На сьогодні він вважається таким, що відсутній на роботі.

Про це у коментарі molbuk.ua розповіла юрисконсульт коледжу Юлія Назарик.

Наразі керівництво закладу не має підстав, щоби усунути викладача від посади.

“Дійсно, одного працівника закладу затримано та висунуто звинувачення у кримінальній справі. Але про це адміністрації коледжу стало відомо лише завдяки ЗМІ, адже від правоохоронних органів досі не було жодних офіційних звернень та роз’яснень. Тому працівник не відсторонений, адже не було підстав та заяв від правоохоронних органів. На сьогодні він рахується як такий, що відсутній на роботі”, – зазначила Юлія Назарик.

У коледжі мистецтв спростовують інформацію, що студенти скаржилися на викладача, а адміністрація це замовчувала.

“Хочу спростувати деякі моменти щодо стосуються даної ситуації. Протягом 10 років я обіймаю посаду юрисконсульта і мені не відомо жодного факту звернення дітей чи їх батьків щодо вчинення домагань з боку працівників. Тому вважаю, що некоректне висловлювання про покривання адміністрацією закладу кримінальних злочинів є наклепом. Якщо у будь-кого зі студентів, їх батьків чи працівників коледжу є беззаперечні докази у скоєнні відповідних негативних дій, раджу звертатись напряму до правоохоронних органів, а не ховатись за анонімними повідомленнями, які ніяк не сприяють у вирішенні резонансної справи”, – зазначила представниця коледжу.

У навчальному закладі також повідомили, що чоловік ніколи не займав посади заступника директора з виховної роботи, як це повідомлялося у ЗМІ.

“Обвинувачений працівник ніколи не займав посади заступника директора з виховної роботи. Дану посаду з 2009 р. обіймає Сахновська Іванна Броніславівна”, – каже Юлія Назарик.

Сама ж Іванна Сахновська повідомила, що адміністрація не отримувала скарг від студентів про некоректну поведінку викладача.

“Невірним є повідомлення, яке повторюється в ЗМІ, що викладач займав посаду заступника директора з виховної роботи. Вже 11 років ця посада закріплена за мною. За весь період роботи не було жодних скарг від студентів про некоректну поведінку викладача. З перших днів навчання студенти проінформовані, що в разі будь-якого тиску (булінгу) з боку викладачів, студентів вони повинні повідомити курсових керівників, заступників директора, директора, батьків. Ніхто в коледжі не приховував би таких випадків і винуватці були б покарані”, – переконує Іванна Сахновська.

Також працівники коледжу мистецтв заявляють, що шоковані ситуацією і не будуть захищають та покривати незаконні дії свого працівника.

Раніше повідомлялося, що 66-річного та 74-річного підозрюваних у педофілії чернівчан взяли під варту з альтернативою внесення застави у розмірі майже 2 млн грн.

За даними слідства, вказані особи облаштували у приватній квартирі місце розпусти, де створювали дитячу порнографічну продукцію та вчиняли дії сексуального характеру з дітьми, які не досягли 16-річного віку.

Новини Партнерів

Залишити відповідь