На Буковині посилюють заходи щодо боротьби з нелегальними перевезеннями

На Буковині посилюють заходи щодо боротьби з нелегальними перевезеннями. Наразі в області оновлюють базу даних водіїв, які обслуговують пасажирів, не маючи для цього відповідних дозвільних документів. Про це йшлося під час засідання робочої групи, яку провів начальник управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької обласної державної адміністрації Іван Микитюк.

– У період пандемії коронавірусу активізувалися нелегальні перевізники. Вони працюють без ліцензії, приховують свої доходи та не платять податки. Відтак ті підприємці, які працюють законно, несуть значні збитки. Крім того, пасажири, які обирають нелегальний вид перевезень, ризикують своїм здоров’ям та життям. Тому маємо боротися з цим явищем і викорінювати його, – сказав Іван Микитюк.

Під час наради опрацювали алгоритм спільних дій щодо боротьби із нелегальними перевезеннями. Зокрема, окреслили схему й обов’язки членів робочих груп, які працюватимуть у цьому напрямку. Також обговорили кількість рейдів та місця їх проведення.

Уже з наступного тижня робочі групи розпочнуть низку перевірок. Працюватимуть вони на всій території Буковини, в тому числі перевірятимуться транспортні засоби, що курсують за межі області.

Джерело: Чернівецька ОДА